Zapraszamy Was na wspaniałe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 23 – 25.11.2023.

Targi Ogrodnictwa i Architektury Gardenia w Poznaniu to branżowe spotkanie, które organizowane jest już po raz siedemnasty. To doskonała okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami w ogrodnictwie i architekturze.

Poznańskie Targi Gardenia to nie tylko miejsce, gdzie można spotkać wielu wystawców prezentujących swoje produkty i usługi. To również platforma dyskusyjna, na której profesjonaliści z branży zieleni miejskiej z całego kraju i Europy mogą wymieniać się doświadczeniami i pogłębiać swoją wiedzę.

Podczas targów odbędą się liczne prelekcje, prezentacje i dyskusje. Szczególnie warto zwrócić uwagę na „Strefę Arborystów”, która jest organizowana przez Federację Arborystów Polskich. W ramach tej strefy odbędą się wykłady:

  • 10:30 – 11:40 23.11.2023 dr Michał Adamus: „Lasy a lasy miejskie. Co je łączy a co je różni?”
  • 13:25 – 14:10 24-11-2023 dr hab Edyta Rosłon-Szeryńska:”Zapewnienie przestrzeni korzenienia się i warunków siedliskowych dla dużych drzew miejskich”

W piątek (24.11) zapraszamy również  w godzinach 10:30-12:00 na debatę ekspertów z dziedziny arborystyki na temat współczesnych problemów, z jakimi mierzą się projektanci, urzędnicy, wykonawcy oraz producenci drzew dla miast. Więcej na temat debaty znajdziecie w linku: debata

Nie zapomnijcie również odwiedzić stoisk naszych partnerów, które znajdują się w „Strefie Arborystów”. Tam będziecie mieli okazję zapoznać się z ich ofertą i porozmawiać z ekspertami.

Pełną informację na temat targów (programu, wystawców i atrakcji) znajdziecie pod tym linkiem: https://targigardenia.pl/pl/

Nie możecie przegapić tego wydarzenia! Do zobaczenia w Poznaniu!