Przypominamy że już w najbliższy weekend tj. w sobotę i niedzielę  8 i 9 czerwca w urokliwej Gminie Skrwilno odbędą się XI Mistrzostwa Polski We Wspinaczce Drzewnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów wspinaczki drzewnej, miłośników drzew, rodziny zawodników i wszystkich, którzy chcieli by zobaczyć jak można sprawnie i bezpiecznie dla drzew wykonać szereg działań w ich koronach.

Zawodników i wolontariuszy zapraszamy na nasze pole namiotowe o czym zapewne dowiedzieliście się już z naszego mailingu.

Pozostałe osoby chętne zobaczyć nasze zmagania lub porozmawiać z przedstawicielami naszych sponsorów zapraszamy również do spędzenia weekendu na terenie Gminy Skrwilno  😉

Dla niezdecydowanych przypominamy iż imprezę mozna zacząć już w środę 05-06-2024 darmowym szkoleniem terenowym dotyczącym technik inwentaryzacji i diagnozy drzew. Szczegóły dotyczące szkolenia znajdziecie w zakładce „aktualności”.

Po szkoleniu, w środę  o godzinie 16.15 rozpoczniemy Walne Zebrania Członków Federacji Arborystów Polskich na którym omówimy bieżące sprawy naszego stowarzyszenia i przyjmiemy nowych członków. Miejsce spotkania:  Sala Narad, pokój nr 1 Urzędu Gminy w Skrwilnie (ul. Rypińska 7, 87-510 Skrwilno).

Od czwartku zaczniemy intensywne prace w koronach drzew przygotowując je do weekendowych konkurencji.

Oczywiście impreza nie mogła by się udać bez pomocy firm nas wspierających.

Naszym głównym sponsorem jest renomowana firma Petzl, której wsparcie pozwala nam zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie.

Ponadto, chcielibyśmy podziękować naszym Partnerom: Husqvarna, GCL, Först, Antom, GefaFabritz, Vermeer, Ruda, Cobra, którzy również przyczyniają się do sukcesu naszej imprezy.

   

Nie moglibyśmy zrealizować naszych celów bez wsparcia naszych sponsorów konkurencji: Gardenia, Kompania Leśna, Harken, Silky i Notch.

Listę sponsorów naszego wydarzenia zamykają sponsorzy zwyczajni:

Taxus, Camper, Polski Arborysta, GreenMech, AlkiPower, Drzewny Ekspert, maszynylesne.eu

Wszytskim sponsorom dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

Do zobaczenia w Skrwilnie!!!